Реконструкція скверу на вул. Миру обійдеться Тернополю майже 624 тис. гривень

У Тернополі триває капітальний ремонт скверу на вулиці Миру. Окрім нових доріжок тут побудують також одразу два нових дитячих майданчика. Облаштування тротуарів - за гроші міського бюджету, а дитячі майданчики - подарунок меценатів. Обійдеться реконструкція скверу на вулиці Миру - майже 624 тисячі гривень.

У сквері на вулиці Миру робота кипить. Комунальники уже вклали бруківку на частині доріжок. Більше 6 тисяч гривень коштує їх облаштування. За ці гроші бруківку вкладуть на площі 400 кв.м.

- Проходить облаштування бардюрного каменю і влаштування фемів. Єдині зміни, які ми тут вносимо -  це буде 12*12 дві дитячо-спортнивних площадки, - розказує начальник відділу технагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

За планом один дитячий майданчик розрахований на найменших діток, а інший  - для школярів. Завершити сквер на вулиці Миру планують через місяць. Долучитися до реконструкції скверу закликають і підприємців, передає .

- Є пропозиція до підприємців, які мають поруч свої торгові об'єкти на тій самій стороні, щоб вони зробили за рахунок власних коштів тротуари, які йдуть поруч з ними. Натомість міська рада готова запропонувати їм дану територію використовувати, оформити у сервітут для того, щоби вони могли використовувати для власних потреб, - каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

У планах міськради цьогоріч завершити реконструкцію бульвару Данила Галицького, а також набережну Тернопільського ставу.

- З цього тижня починається ремонт і реконструкція набережної тернопільського ставу. Це вже буде третя і завершальна черга. Будуть проведені роботи від пристані і до Надставної церкви. Заплановано в межах до 1,9 млн. гривень. Я думаю, що ми можемо у ці кошти вкластися. Проекти усі готові і експертизи проведені, угоди підписані і цього тижня починаються роботи, - каже Сергій Надал.

Тернопіль реконструкція сквер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі