• Головна
  • Рідновіри на Тернопіллі вчать дітей
09:40, 13 травня 2011 р.

Рідновіри на Тернопіллі вчать дітей

На Тернопільщині діє слов’янська академія магії.

Такий «навчальний заклад» відкрили рідновіри (релігійна громада, що культивує дохристиянські вірування). Викладачі обіцяють навчити вихованців керувати вогнем і розганяти хмари, спілкуватися з природою, досягати мети, ліпити власну долю, виготовляти обереги, використовувати цілющу силу трав, робити магічні ляльки.

Рідновіри розробили "застороги нащадкам", одна з яких, п'ята, звучуть так: "Не потурай ворогам  свого народу; якщо треба - ставай до Священного Бою"; інша (сьома): "Не зраджуй Віру Дажбожих онуків, бо чужа віра руйнує Дух і тіло, знищує націю".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення