У Тернополі щоб збудувати храм спочатку хочуть збудувати будинок (ФОТО)

Собор святих рівноапостольних Костянтина та Єлени збудують у Тернополі. Кошти на будівництво духовенство планує отримати від реалізації квартир у будинку, який збудують на території, яку отримала єпархія під будівництво собору.

Як розповів архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату Нестор, храм постане на вул. Ген. М. Тарнавського – Київська.

Будівництво заплановане у дві черги. Першою чергою буде побудовано багатоквартирний житловий будинок із вбудованим єпархіальним управлінням. Другою чергою будуватиметься собор Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени за рахунок коштів вилучених із реалізації квартир багатоквартирного житлового будинку збудованого у першій черзі.

Нагадаємо, у Тернополі уже виник скандал через наміри побудувати на вул. Орлика будинок впритул до храму.

Розуміючи, що будівництво будинку на території, яка була надана єпархії під будівництво церкви, може викликати неоднозначну реакцію терноплян, сьогодні представники УПЦК КП пояснили свою позицію.

Владика Нестор зазначив, що наразі тривають пошуки будівельної компанії, яка погодиться збудувати житловий будинок  і отримати кошти суто за виконані роботи та матеріали, але можливість продавати квартири і отримати з цього прибуток залишить єпархії.

У Тернополі щоб збудувати храм спочатку хочуть збудувати будинок (ФОТО), фото-1 У Тернополі щоб збудувати храм спочатку хочуть збудувати будинок (ФОТО), фото-2 У Тернополі щоб збудувати храм спочатку хочуть збудувати будинок (ФОТО), фото-3
храм Нестор УПЦ КП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі