Експерти прогнозують подешевшання долара

Кілька останніх днів курс продажу долара на міжбанківських торгах поступово знижувався, але в обмінниках та у міняйл курс майже не змінився. 

В тернопільських обмінниках курс зеленого був у межах 11,95 – 12, 05 гривень. Касири розповідають, що придбати американську валюту можна вільно і не одну тисячу. Важливою така інформація буде для тих, хто планує оформление кредита http://rencredit.ru/. Ренесанс Кредит банк допоможе у цій непростій на перший погляд справі. Клієнт залишиться задоволеним. Незважаючи на те, що наближаються вибори"люди, як і раніше, і купують і продають невеликими партіями валюту, ажіотажу немає", - запевнила працівник банку.

Водночас, тернополяни один одному переказують, що міняйли вже скуповують на центральному ринку долар по 12 гривень. Тобто очікують його подорожчання. 

- Навряд чи долар суттєво подорожчає – хіба що максимум до 12 гривень, - каже економіст Володимир КОЗМЕНКО. – Але швидше за все долар подешевшає. Хоча також незначно – зупиниться орієнтовно в межах 11 гривень за долар. Та навряд чи опуститься до прогнозованих колись 10 гривень. Зараз і Європа, і США дають гроші Україні. Кредит МВФ поповнить резерви Національного банку і ці кошти головний банк зможе використовувати для впливу на валютний ринок країни. 

Експортерам вигідний дорогий долар. Але основним гравцям – політикам сьогодні важливий спокій зокрема і на валютному ринку. Можливо хтось і намагатиметься розхитати ринок – міняйли мало чим можуть на нього вплинути, основне – це банки. Але сьогодні вони не наважаться спекулювати, як це було у березні-квітні цього року. Тому будуть старатися утримати долар та не допустити різких стрибків.

Експертипрогнозуютьподешевшаннядолара
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі