На Тернопільщині скандальному керівнику-лісівнику готують заміну

Голова обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, недолуга кадрова політика якого викликає критику і нерозуміння громадськості краю, зустрівся з  працівниками Тернопільського лісгоспу, які неодноразово виступали проти свого керівника Ігора Попадинця.

Голова ОДА повідомив їм радісну звістку – розпочато конкурс на заміщення посади головного лісівника області.

«20 травня 2014 року закінчився контракт з директором державного підприємства «Тернопільське лісове господарство». Відтак буде призначений виконуючий обов’язки директора. На вакансію керівника можуть претендувати люди, які мають відповідну кваліфікацію та досвід роботи. Дані кандидатури ми обговоримо у професійному середовищі лісовиків, трудового колективу, з депутатами місцевих рад та представниками штабу Національного спротиву. Після цього буде прийнято відповідне рішення щодо кандидатури на посаду директора державного підприємства «Тернопільське лісове господарство», - пообіцяв Олег  Сиротюк.

Хочеться сподіватися, що дану керівну посаду посяде справді фахівець. Хоча наразі усі призначення в структурі ОДА відбуваються за принципом товариських стосунків або ж партійності. Як наслідок на керівні посади потрапляють люди, які не мають необхідного стажу роботи на керівних посадах, іноді взагалі далекі від галузі, яку очолюють, а тому не можуть похвалитися авторитетом серед працівників тої сфери, якою керуватимуть.

Сам Сиротюк через такі недолугі призначення ховається від ЗМІ і боїться скликати прес-конференцію, яку пообіцяв провести ще два тижні тому.

Попадинець Сиротюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі