“Не проспи свій вибір!”: тернопільські студенти лягли просто неба, щоб закликати всіх прийти на вибори (фото)

«Не спи, не лінись йди на вибори», – закликають тернопільські студенти, які біля центрального корпусу ТНТУ провели сьогодні політичний флеш-моб.  

Під час заходу молоді тернополяни лежали на каріматах, лежаках. Такий хід символізував байдужість до політичних процесів, що не має проявлятися у відповідальний для держави час. Із закликом “Не проспи свій вибір!” тернопільська молодь спробувала донести до громадськості важливість участі кожної людини у президентських виборах, запланованих на 25 травня.  

За словами голови ГО “АТОМ” Ірини Нестюк, ідея провести такий флеш-моб виникла три тижні тому.

“Нас спонукали революційні події, які відбуваються в нашій країні. Ми усвідомлюємо наскільки важливо, щоб кожен громадянин проявив активну громадську позицію. Наша пасивність призвела до подій, які вже бачили. Не хочемо повторення. Кожен з нас може вплинути на майбутнє нашої держави. Сьогодні демонструємо молодим людям, що їм не варто лінуватися, потрібно прийти на виборчу дільницю і зробити свій свідомий вибір”, – зазначила Ірина Нестюк.

“Не проспи свій вибір!”: тернопільські студенти лягли просто неба, щоб закликати всіх прийти на вибори (фото), фото-1 “Не проспи свій вибір!”: тернопільські студенти лягли просто неба, щоб закликати всіх прийти на вибори (фото), фото-2
“Не проспи свій вибір!”: тернопільські студенти лягли просто неба, щоб закликати всіх прийти на вибори (фото), фото-3 “Не проспи свій вибір!”: тернопільські студенти лягли просто неба, щоб закликати всіх прийти на вибори (фото), фото-4 “Не проспи свій вибір!”: тернопільські студенти лягли просто неба, щоб закликати всіх прийти на вибори (фото), фото-5
“Не проспи свій вибір!” Тернопіль студенти вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі