Пункти ЗНО на Тернопільщині адаптували для абітурієнтів з особливими потребами

У Тернопільській області для участі у ЗНО зареєструвалися 7 205 абітурієнтів, з них 3 – мешканці Криму, які у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в країні мешкають на Тернопільщині.

Про це та про підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання на Тернопільщині заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра доповів віце-прем'єр-міністру України Олександру Сичу під час селекторної наради.

" Всі заходи щодо підготовки до проведення ЗНО на Тернопільщині проведено, - зазначив заступник. – Налагоджено співпрацю з відповідними службами, зокрема управлінням МВС, служби з надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я, визначено пункти тестування".

Леонід Бицюра наголосив, що в області створено умови для складання тестування  абітурієнтами з фізичними вадами. Зокрема, забезпечено сурдопереклад, створено спеціальні умови для абітурієнтів з вадами опорно-рухового апарату тощо.
Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня.

Тернопіль ЗНО діти з особливими потребами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі