Бойовики «ДНР» і «ЛНР » викрали 15 інкасаторських машин ПриватБанку з метою організації провокацій

За останні два тижні у Донецькій і Луганській областях бойовиками самопроголошених "ДРН" і "ЛНР" було викрадено 15 інкасаторських автомобілів ПриватБанку. Як повідомила служба безпеки банку, броньовані автомобілі інкасаторів були викрадені як зі стоянок банку, так і в результаті збройних нападів на екіпажі машин під час руху по території регіону.

"Сьогодні в регіоні не працює жоден фірмовий інкасаторський автомобіль банку, практично весь парк наших машин був викрадений бойовиками, - говорить керівник служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. - Не виключено, що сьогодні ці автомобілі використовуються бойовиками терористичних організацій для збройних нападів на українських військових і мирних громадян на Донеччині та Луганщині".

Банк звертається до всіх жителів регіону з проханням повідомити про можливе місцезнаходження викрадених інкасаторських автомобілів з державними номерами АН 6380 НР, АН8221 НI, АН0386 ІВ, АН6419 АР, АЕ3400 ВТ, АЕ9029 НД, АЕ 9024 ВС. Ці авто можуть використовуватися озброєними людьми для організації провокацій і заворушень в регіоні.

Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716-35-02 або (067) 565-12-34, електронною поштою [email protected], а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

"ДНР" і "ЛНР " викрали 15 машин ПриватБанку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі