Жителів Тернопільщини закликають скинутися на батальйон з охорони області

В. о. обласного військового комісара Володимир Катинський закликав жителів Тернопільщини фінансово та матеріально допомогти місцевому батальйону територіальної оборони.

Про це йдеться у його зверненні до жителів краю.

У ньому сказано, що кошти необхідні на переобладнання казарм колишньої артилерійської бригади, в якій зараз базується батальйон, приміщень загального користування, місць зберігання зброї, сховищ для зберігання техніки та військово-технічного майна, продовольства.

«Ваша лепта у цій справі – це посилення обороноздатності нашого краю, ваш спокій і гідні умови для виконання службових обов‘язків особовим складом військовослужбовців Тернопільщини, які у добровільному порядку проходитимуть службу у батальйоні територіальної оборони», –сказано у звернені.

У ньому зазначено, що держава теж виділяє кошти на функціонування батальйону, однак  цих коштів недостатньо.

У зверненні Катинський також інформує, що всі свої функції особовий склад батальйону виконуватиме на території Тернопільської області. Проходити службу у ньому будуть виключно жителі Тернополя і області.

Наразі у батальйон уже набрано 250 військовослужбовців.

На батальйон покладені функції забезпечення умов для надійного функціонування державних органів, мобілізаційного та оперативного розгортання військ, охорони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора на території країни, а також радіаційного, хімічного, біологічного захисту військ і населення від наслідків аварій (зруйнувань) атомних електростанцій, об’єктів, небезпечних у хімічному відношенні, та підтримання режиму воєнного стану.

     Для отримання інформації щодо походження служби у батальйоні, а також з пропозиціями щодо надання можливої допомоги звертатися за телефонами: 067 631 0429, 097 502 9612.


Для надсилання коштів:

Отримувач: ТООТ Червоний Хрест України

Код отримувача: 02940339

Розрахунковий рахунок: 26004700240920

Банк отримувача: ПАТ КБ «Правекс-Банк» у м. Києві

МФО 380838

Призначення платежу: Фонд підтримки українського війська та сприяння обороноздатності України.

батальйон Катинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі