На Тернопільщині робітники підприємств піднялися проти сепаратизму на Донбасі

Тернопільська область за національну єдність України.

Тернопільська облдержадміністрація підтримує робітників підприємств, які піднялися на акції протесту проти сепаратизму на Донбасі та виступає «За національну єдність України», - про це на брифінгу під керівництвом першого заступника голови обласної адміністрації Івана Крисака заявили керівники та колективи департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації, виконавчих дирекцій Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, обласного центру зайнятості, головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

«Незабаром країна обиратиме нового президента. Держава та уряд, під керівництвом виконувача обов’язків президента України, робить усе, аби вибори відбулися чесно, прозоро та демократично. Дії керівників держави вселяють надію, але ситуація на сході складна.

Там і досі перебувають російські спецпризначенці, які планують зірвати вибори. Мешканці сходу зрозуміли це і вирішили піднятися на захист Вітчизни. Сьогодні там об’єднуються шахтарі, люди бізнесу, політики та уся громадськість і ми повинні їх підтримати», - заявив перший заступник голови Іван Крисак.

Тернопільщина підприємства проти сепаратизму Донбас
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі