Уродженка Тернопільщини, яка стала “Міс Українською Діаспорою” закликає активно йти на вибори (відео)

Міс Українська Діаспора 2013 Соломія Крунь закликає українців у всьому світі взяти активну участь у президентських виборах 25 травня.

Соломія Крунь, уродженка Чорткова, яка у жовтні минулого року виборола титул Міс Українська Діаспора, вирішила цієї неділі обов’язково прийти на виборчу дільницю і віддати голос за одного з кандидатів у президенти, повідомляє сайт .

Вона також заявила, що вважає, що Україна потребує голосу діаспори і закликала закордонних українців так само проявити свою громадянську позицію.

«Для мене є дуже важливим проголосувати саме на цих виборах, тому що Україна зараз знаходиться у важкому становищі. І я вважаю, що це є громадянським обов’язком кожного українця прийти на вибори 25 травня», – пояснила вона виданню.

Додамо, Світовий конгрес українців раніше закликав усіх громадян України, котрі проживають в Україні та в діаспорі, виявити свою волю в обранні майбутнього Президента України 25 травня. Крім того, останніми днями у соціальних мережах багато користувачів-українців публікують фото та відео із закликом взяти участь у виборах.

Тернопільщина “Міс Українська Діаспора” вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі