11:30, 15 травня 2011 р.

Стан критичний

85% українців вважають, що криза в країні продовжується або тільки починається.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка спільно з Інститутом економіки та прогнозування НАНУ, повідомляє "Дзеркало тижня. Україна".

Згідно з даними опитування, 71% вважають, що Україна продовжує страждати від кризи, ще 14% - що криза тільки починається.

Тільки 10% опитаних вважають, що криза закінчилася або близька до завершення. При цьому 2% респондентів вважають, що кризи зовсім не було і не буде.

Респондентам також поставили запитання "Як ви оцінюєте своє майбутнє в порівнянні з тим, як ви оцінювали його рік тому?". Всього 4% респондентів зазначили, що їхнє майбутнє виглядає значно краще в порівнянні з минулим роком. Скоріше краще, ніж рік тому оцінюють своє майбутнє 25,5%. Скоріше гірше, ніж рік тому виглядає перспектива у 45% опитаних. Майбутнє виглядає значно гірше, ніж рік тому у 13,5%. І не змогли дати відповідь 12% респондентів.

Українці також вибудовують свої життєві стратегії в прив'язці до лічених тижнів і місяців.

Дослідники ставили запитання: "На який термін ви можете впевнено планувати майбутнє своєї сім'ї та своє особисте майбутнє?". Більш ніж на 10 років - відповіли 0,8% респондентів, на шість-десять - 1,2%, на три-п'ять - 4%, на один-два роки - 18%, на найближчі місяці - 36%, на найближчі тижні - 31%, 9% не змогли відповісти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Шалений снігопад засипле ці області вже завтра, лютий мороз суне в цей регіон України": синоптики про холоднечу
"41 500 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують на вакансії українців, яким потрібна робота
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
Оголошення
live comments feed...