“Не годуй армію окупанта!”: у Тернополі під стінами російського банку провели акцію бойкоту (фото)

Тернополян закликають відмовлятися не тільки від російських товарів, а й від послуг. 23 травня у Тернополі відбулася акція бойкотуз закликом не підтримувати Росію у будь-яких формах та проявах.

Так, у Тернополі діє кілька російських банків, і от перед одним із них люди вийшли із плакатами. Ніяких гучних чи радикальних закликів не було. Роботі банку ніхто не перешкоджав. Організатори  акції просто стояли, а інколи і відповідали на запитання перехожих тернополян.

Люди із плакатими: “Не годуй армію окупанта” і “Не купуй російських товарів” розповідають, що зібралися тут щоб проінформувати тернополян про походження цього банку, пише .

- Користуючись їхніми послугами, ми таким чином підтримуємо окупаційні дії проти нашої держави, – вважають організатори.

Майже усі перехожі з цікавістю підходили до учасників акції бойкоту. Люди підтримують таку ініціативу та згодні із активістами.

Тернополянин Володимир Михайлович каже, що уже давно відмовився від будь яких російських товарів та послуг, тому дуже радий, що знайшлися люди, які теж розділяють його думку.

- Люди молодці, я їх підтримую, такі акції потрібно частіше проводити та переконувати людей не йти в такі установи. Адже, можливо, куля, яка вбила нашого солдата була профінансована нами, а це неправильно, бо виходить, що ми вбиваємо своїх співвітчизників. У такі складні часи, ми мусимо бути ще і економічними патріотами, – вважає чоловік.

Дана акція приваблює усіх перехожих. Люди зупиняються, висловлюють підтримку та фотографують учасників акції бойкоту.

“Не годуй армію окупанта!”: у Тернополі під стінами російського банку провели акцію бойкоту (фото), фото-1
“Не годуй армію окупанта!”: у Тернополі під стінами російського банку провели акцію бойкоту (фото), фото-2
Тернопіль російський банк бойкот
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі