Тернополян просять фінансово підтримати формування «Білі берети»

У випадку військових дій на полі бою медичну допомогу тернополянам надаватиме формування «Білі берети». Вісім добровольців з вищою медичною освітою, які пережили криваві події Майдану, першими у разі небезпеки прийдуть на допомогу пораненим. Наразі вони проходять медико-тактичне навчання і сподіваються, що застосовувати набуті вміння в Україні більше не доведеться.

Проект реалізується за підтримки ТДМУ ім. І. Горбачевського та міської ради. Близько місяця добровольці з вищою медичною освітою проходитимуть медико-тактичну підготовку для надання допомоги пораненим під час бойових дій. Заняття проводить завідувач кафедри медицини катастроф із курсом військової підготовки ТДМУ, доктор медичних наук, професор Арсен Гудима. Серед добровольців - хірурги, травматологи та стоматолог.

- Мета створення загону – підготовка фахівців, які будуть володіти навиками надання домедичної допомоги, організації мобільних медичних пунктів, керування ними у надзвичайних ситуаціях, при введенні військового стану і при масових заворушеннях, –  каже керівник загону Андрій Салагорник.

Загін діятиме територіально. У «Білих беретів» буде спеціальний військовий однострій, щоб їх можна було відрізняти, на головах – білі берети. Для того, щоб ефективно виконувати свою роботу, медичному загону необхідні не тільки знання, а й відповідне екіпірування. Як зазначив Андрій Салагорник, щоб закупити екіпірування для одного бійця, необхідно близько 8,5 тис. гривень. До переліку необхідних речей входять: військовий однострій з червоним хрестом, окуляри тактичні, які тримають вистріл кулі та ловлять осколки, розвантажувальний медико-тактичний жилет, індивідуальна розвантажувальна сумка на ногу, рюкзак, щитки на коліна, берет, шолом, берци, бронежилет, рація.

Учасники загону звертаються до всіх небайдужих тернополян з проханням фінансового підтримати формування.

Перерахувати гроші на підтримку «Білих беретів» можна за нижче вказаними реквізитами. Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Файне місто»

ЄДРПОУ 38027055

р/р 26009000120401 в

Філія АТ «Укрексімбанк» у м. Тернополі

вул. Шептицького, 21

МФО 338879

46002, м. Тернопіль

Проспект Степана Бандери, буд.17

тел. (063) 449-87-86

www.faynemisto.blogpost.com

e-mail: [email protected]

Тернопіль допомога "Білі берети" фінанси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі