Відтепер тернополяни добиратимуться до Дальнього пляжу зручніше. Запрацював новий причал

Теплохід "Герой Танцоров" вперше з пасажирами здійснив зупинку на відремонтованому причалі "Дальній пляж".

Вчора теплохід "Герой Танцоров" вперше з пасажирами здійснив зупинку на відремонтованому причалі "Дальній пляж". Для цього у п'ятницю встановили трап, виготовлений силами працівників КП "Тернопільелектротранс".

Тож тепер добиратись до Дальнього пляжу стало краще, адже цей причал знаходиться значно ближче, ніж тимчасовий - лише за 150 метрів.

У вихідні за хорошої погоди працюють два теплоходи - "Герой Танцоров" та "Капітан Парій". Від центрального причалу вони відправляються почергово (один відправився - інший причалив). Тривалість повного рейсу (туди-назад) при здійсненні зупинки біля Дальнього пляжу - 25-30 хвилин.

У будні працює один із двох теплоходів. Рейси відбуваються за наявності не менше 20 пасажирів на "Танцорові" та не менше 15 - на "Парійові". Зупинку біля Дальнього пляжу здійснюється на вимогу. Про це потрібно заздалегідь попередити матроса або капітана. Зупинка буде лише за умови, що там вийде не один-два пасажири, а група не менше 5 чоловік.

Вартість прогулянки на теплоході в одну сторону - 5 грн., для дітей віком від 5 до 10 років - 2,5 грн., для дітей віком до 5 років - безкоштовно, йдеться на сторінці

“Дальний пляж” трап теплоходи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі