На в’їзді до Тернополя розмалювали дорожній знак у національних кольорах (ФОТО)

У Тернополі проводять мистецьку акцію “Розмалюй дорожні знаки”.  

Ініціативні тернополяни розмалювали в національних кольорах дорожній знак, що при в’їзді до Тернополя зі сторони Березовиці.   

Олег Прометей дізнався про дану акцію у соцмережі і вирішив долучитися до неї. “Ця акція буде додавати барви, красу, буде сприяти культурному збагаченню міста і поліпшуватиме видимість даного дорожнього знака”, – каже він.   

За словами організатора акції “Розмалюй дорожні знаки” Романа Ошуста, ініціативна група розмалювала у Тернопільській області вже два дорожні знаки, зокрема при в’їзді зі Смиківців в Тернопіль і із Кременця в Тернопіль. Сьогодні розмальовують тертій дорожній знак. Роман Ошуст також розповідає, що є дозвільна документація щодо проведення даної акції. 

“Така ідея поширюється по Україні. Ми вирішили реалізувати її на Тернопільщині. Розфарбовуємо дорожні знаки нашого міста, щоб підкреслити патріотизм тернополян, піднімати національний дух жителів та гостей міста”.

Як розповідає Роман Ошуст після розмалювання першого дорожнього знака до акції почали долучатися творчі люди, художники, які дбають про креативний вигляд малюнка, що відображають на дорожніх знаках. 

dor znak 2 dor znak
Тернопіль дорожній знак національні кольори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі