Міський голова незадоволений тим, як у Тернополі проводять ремонти дворів (фото)

26 травня, традиційно перед початком робочого дня, міський голова Тернополя Сергій Надал оглянув результати проведення капітального ремонту двору 23-го будинку по вул. Броварній. Очільника Тернополя неприємно вразила велика зернистість асфальту, він одразу дав доручення відділу технагляду міськради перевірити якість асфальтування та вжити відповідні заходи.

Відмітив керівник міста і незадовільний стан проїжджої частини вулиці та не якісне її прибирання. Працівники управління ЖКГ отримали доручення провести ямковий ремонт вулиці та покращити якість прибирання.

Мешканка будинку 14 по вул. Броварній, запропонувала зайти в під’їзд та оцінити стан сходів. Сходи виявились в незадовільному стані, що може стати причиною травмування мешканців. Цього року їх відремонтують.

До слова, даний будинок побудований ще на початку 1900-тих років і раніше був польською військовою казармою.

Міський голова незадоволений тим, як у Тернополі проводять ремонти дворів (фото), фото-1 Міський голова незадоволений тим, як у Тернополі проводять ремонти дворів (фото), фото-2 Міський голова незадоволений тим, як у Тернополі проводять ремонти дворів (фото), фото-3
Тернопіль міський голова ремонт дворів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі