У Тернополі демонтують незаконно встановлені кіоски та літні майданчики

За результатами роботи Тернопільського міського відділу УМВС України в Тернопільській області виявлено ряд об’єктів торгівлі, які встановлені на території м. Тернополя із порушенням земельного та містобудівного законодавства.

Зважаючи на вище викладене, виконавчим комітетом Тернопільської міської ради прийнято рішення від 10.04.2014р. №381 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» щодо проведення демонтажу наступних об’єктів:

- тимчасова споруда (торговий кіоск) ФОП Малинович Г.Р., яка розміщена за адресою: вул. Митрополита Шептицького, 23а (поблизу магазину ТОВ «Господар»);

- тимчасова споруда (літній майданчик) ТОВ Табак-Трейд, яка розміщена за адресою: пр.-кт Степана Бандери, 15 (поблизу Тернопільського міського стадіону).

На підставі вищезазначеного, просимо власників згаданих тимчасових споруд звернутися у виконавчий комітет Тернопільської міської ради (контактна особа: Віктор Снітинський, тел. 52-06-79), в термін до 29.05.2014р. для можливості вирішення питання щодо добровільного (самостійного) демонтажу даних об’єктів.

Тернопіль кіоски літні майданчики демонтаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі