Тернополян закликають ретельніше слідкувати за власними автомобілями

Транспортні засоби – чи не найбільш вразливе майно. Адже небезпека підстерігає звідусіль: якщо не саму автівку поцуплять, то викрадуть цінності з неї. Власники ж, відаючи про такі наслідки, чомусь не поспішають вживати заходів безпеки.

Статистика свідчить – понад дев’яносто відсотків викрадених транспортних засобів і тих, що були обкрадені, – це машини, що паркувалися не на стоянках чи у гаражах, а у дворах будинків, чи просто серед вулиці. Зловмисникам вистачає зовсім мало часу, аби підібрати ключ до замка дверцят залишених без нагляду автомобілів і безперешкодно заволодіти майном, що всередині.

Лізуть липкорукі не тільки через двері, а й вікна витискають, якщо побачать в салоні цінну річ. Тому міліціонери радять – не залишайте в автівці ані дорогої техніки, ані грошей, ані нічого такого, що б могло привернути увагу.

Правоохоронці звертаються до усіх автомобілістів вжити бодай найнеобхідніші заходи безпеки свого сталевого товариша. Не залишайте його без нагляду, паркуйте тільки на стоянках з охороною, а ще краще – в гаражах. Оснащуйте надійними сигналізаційними системами, не залишайте в салонах цінних приманок для злодіїв, і навіть виходячи з салону на секунду-дві, не забувайте замикати усі замки, консультують у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Тернопіль автомобілі крадіжки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі