16:15, 16 травня 2011 р.

Посмішка дітям

13 травня в рамках традиційної благодійної акції «Свято у серці кожної дитини» волонтери тернопільської молодіжної міської громадської організації «Віра, Надія, Любов» та студенти 3 курсу відділення «Початкова освіта» Інституту педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідали вихованців тернопільського будинку дитини «Малятко».

Дітям студенти та волонтери привезли подарунки та необхідні речі. Також малята мали змогу переглянути лялькову виставу «Зайчик захворів», поставлену під керівництвом асистента кафедри природничих і математичних дисциплін початкового навчання Писарчук Оксани Тарасівни.

Малюки з великою зацікавленістю спостерігали за ходом подій вистави, вболівали за казкових героїв дуже жваво і емоційно. Після вистави студенти подарували їм власноруч виготовлені м’які іграшки.

Для волонтерів Організації це вже не перший візит до маляток, а от студенти відділення «Початкова освіта» побували і "Малятку" вперше, і цей позхід залишив свій відбиток у серцях. Майбутні вчителі початкових класів пообіцяли, що це не остання така зустріч з дітками і зацікавилися діяльністю волонтерів «Віри, Надії, Любов».

 

Посмішка дітям, фото-1
Посмішка дітям, фото-2
Посмішка дітям, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...