У Тернополі на щойно відремонтованій вулиці встановлять знак, який обмежить рух вантажівок

Нещодавно мешканці вулиць Спортивної та Злуки раділи тому, що дорогу, яку останні десятиліття ніхто не ремонтував, врешті привели до належного стану.

Щоправда, ремонтники “забули” про те, що даним відрізком дороги користуються і пішоходи. Відтак, зробили лише безпосередньо дорогу, а от тротуари залишили у стані, який в рази гірший, аніж був до “ремонту”. Хоча на ремонт ділянки було витрачено близько мільйона гривень, та було обіцяно привести у належний стан пішохідні зони, станом на сьогоднішній день значну частину роботи не здійснено.

Та, схоже, що й дорогою залишилося тішитися недовго. Щодня тут курсують десятки вантажних автомобілів, які возять будівельні матеріали на територію, де будуються гаражі. Міська рада обіцяє, що тут таки встановлять знак, який обмежить рух вантажного тарнспорту, пише  .. Згідно коригованої схеми організації дорожнього руху по вул. Спортивній погодженої в УДАІ УМВСУ в Тернопільській області, управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології замовлено в підрядній організації дорожні знаки з подальшим встановлення їх на даній вулиці.

Тернопіль ремонт вулиці знак обмеження руху вантажівок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі