Пенсіонерка звинувачує головного «убезівця» Тернопільщини у відборі землі

Пенсіонерка звинувачує головного «убезівця» Тернопільщини у відборі землі задля зведення свого «межигір’я», – розслідування.

Мале Межигір’я – так називають між собою мешканці Тернополя обійстя новопризначеного начальника управління в боротьбі з економічними злочинами Тернопільського обласного управління міліції Василя Мокрицького.

Саме сюди і навідалися журналісти підпроекту «Народний контроль. Спецвідрядження» телеканалу .

Василь Мокрицький живе у передмісті Тернополя – у припарковій зоні. Довкола ліс і спокій. Заїзд до будинку господар виклав камінням, а двоповерховий особняк від лихого ока захищає огорожа. По всюди встановлені камери спостереження. Утім деякі деталі журналісти розгледіли. На подвір’ї – альтанка, великий і доглянутий газон із волейбольним майданчиком.

За оцінками експертів, вартість такої нерухомості стартує щонайменше від 200 тисяч доларів.

Наразі сусідів у Василя Мокрицького – небагато. Поруч будинок – судді Тернопільського суду. А через город мешкає звичайна пенсіонерка, в якої, за словами жінки, головний борець із корупцією області незаконно відібрав землю під свій маєток.

Більшу частину городу у Віри Гороховської забрали кілька років тому. Залишили лише невеличкий клаптик наділу.

«Я дізналася, що частину моєї землі передали, що частина моєї землі перейшла до сусідів. З’явився ще один власник того куска. Появився пан Мокрицький», – пригадує жінка. – У мене згідно із генеральним планом було 33 «сотки» землі, а зараз залишилося менше 20. Держінспекція так і зазначила, що у мене безпідставно забрали 12 «соток»».

Нині справа Віри Гороховської перебуває у Львівському апеляційному господарському суді. Приблизна вартість землі, яку жінка втратила, за нинішніми розцінками щонайменше 50 тисяч доларів.

Ділянка, на якій зведено особняк Мокрицького, записана на ім’я його тещі. Так, у 2007 році Тернопільська міська рада віддала їй 10 «соток» землі в оренду на 5 років. Освітянка за професією, теща Мокрицького, яка на той час працювала університеті, взяла землю для будівництва підприємства побутового призначення. Про це йдеться в офіційному листі, котрого підписав тодішній начальник УМВСУ у Тернопільській області Віталій Максимов.

Пізніше жінка переоформила дозвіл із будівництва підприємницького об’єкту на зведення житлового приміщення.

Та маєток під Тернополем – не єдина нерухомість родини Василя Мокрицького. 

Тернопільщина пенсіонерка земля «убезівець»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі