Через обвал будинку перекрили рух по вул. Крушельницької. Змінено рух транспорту (ОНОВЛЕНО)

У зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами на вулиці Крушельницької змінився маршрут руху тролейбуса №10.

Як повідомив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, через обвал будинку на вулиці Крушельницької рух по цій вулиці перекрито. Відповідно, змінено маршрут руху тролейбуса №10.

Тимчасово він їздитиме від двоарочного моста вулицею Б. Хмельницького (до залізничного вокзалу), через зупинки «Центр» (вул. Руська), «Філармонія» (вул. Острозького), «Перша міська лікарня» (вул. Пирогова) та наступним правим поворотом біля технічного університету – на Східний масив.

Рятувальники обіцяють усі роботи на вулиці Крушельницької завершити протягом дня, тим самим тролейбус №10, за попередніми даними, відновить свій звичний маршрут уже завтра.

Адміністрація КП «Тернопільелектротранс» просить вибачення за тимчасові незручності.

Автобусні маршрути № 4,9 курсуватимуть вул. За Рудкою, Опільського до зупинки «Вул. Крушельницької», далі без змін.

Автобусні маршрути № 13,19,36 їздитимуть від вул. Збаразької вулицями Бродівською, За Рудкою, Опільського до зупинки «Вул. Крушельницької», далі без змін.

Тролейбус №10 їздитиме від вул. Бродівської, вулицями Б. Хмельницького (до залізничного вокзалу), через центр (вул. Руська), Острозького, до першої міської лікарні та наступним правим поворотом біля технічного університету – на Східний масив.

Рух перекрито маршрут тролейбус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі