• Головна
  • Порушення на «Станції юних техніків»
11:09, 17 травня 2011 р.

Порушення на «Станції юних техніків»

Контрольно – ревізійний відділ  в м.Тернополі та Тернопільському районі провів планову ревізію комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» за 2006-2010 роки та січень 2011 року, якою виявлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 130,5 тис. гривень.

Ревізори встановили, що не за цільовим призначенням використано близько 40 тис. грн. Так, кошти, отримані з міського бюджету на виплату заробітної плати штатним працівникам, спрямовувались на оплату праці суб’єктів підприємницької діяльності за проведені поточні ремонти на підставі договорів підряду.

Внаслідок недотримання вимог діючого законодавства з оплати праці працівникам установи зайво виплачено заробітної плати на 63,5 тис.грн. Зокрема, без рішень вищестоящої установи  зайво виплачено надбавки до посадового окладу заступникам директора на 35,1 тис.грн.;  за ненормований робочий час сторожам – 8,2 тис.грн.;   за час перебування у відпустках – 3 тис.грн. З порушеннями нараховувались премії  (3,5 тис.грн.), індексації  (7,6 тис.грн.), безпідставно завищено посадові оклади та оплату за невідпрацьований робочий час  (6 тис.гривень). Все це призвело до зайвого перерахування до державних цільових фондів 21,8 тис. гривень.

Крім того, станцією не перераховано в дохід міського бюджету 1,3 тис. грн., що надійшли в рахунок погашення витрат минулих бюджетних періодів.

За порушення у веденні бухгалтерського обліку трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. За порушення законодавства про бюджетну систему України на двох посадових осіб складено протоколи за ст.164-12 КУпАП, які надіслано на розгляд суду.

До установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, ініційовано фінансові санкції у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних асигнувань та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Інформацію про результати ревізії скеровано до прокуратури м.Тернополя - повідомляє прес-служба КРУ в Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
"Полегшення буде дуже велике": карпатський мольфар повідомив, коли настане переломний момент у війні і скільки вона ще триватиме (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...