«Свободівці» хочуть поміняти підрядника, який ремонтуватиме в Тернополі пологовий

28 травня 2014 року народний депутат України свободівець Олексій Кайда ініціює зміну підрядника, який проводить реконструкцію Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина».

Знаючи сутність представників "Свободи," можна припустити, що "на олівці" у нардепа вже є потенційний підрядник, який готовий не менш уміло оприходувати 18 млн грн.

Наразі ж Кайда у направив депутатські звернення голові Тернопільської облдержадміністрації Олегу Сиротюку та прокуророві області Юрію Гулкевичу щодо питання реконструкції Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина».

Зокрема, у зверненнях йдеться про те, що департамент охорони здоров'я Тернопільської ОДА уклав договір із ТОВ «Лад 2005» на додаткові роботи з реконструкції перинатального центру вартістю більше 18 млн. грн.

«Офіційним місцем знаходження товариства «Лад 2005» є квартира у Києві за адресою: вул. Російська, буд. 82-А/98. Як пишуть засоби масової інформації, жодного іншого тендеру за останні п’ять років фірма не вигравала. Також на Інтернет-сайтах є багато негативних відгуків щодо діяльності цього товариства, зокрема, люди скаржаться на невиплату заробітних плат при будівництві житлового будинку в Житомирі, проведенні будівельних робіт у школі в ЖК «Осокорки-Північні» у Києві», - зазначив Олексій Кайда.

Парламентар також підкреслив, що 12 вересня 2012 року територіальне управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві анульовало дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки у ТОВ «Лад 2005». «Підставою для вилучення дозволу стало виникнення нещасних випадків внаслідок недотриманням вимог законодавства про охорону праці під час виконання робіт та експлуатації устаткування підвищеної небезпеки», - підкреслив депутат.

«Саме тому з метою недопущення подальших зловживань бюджетними коштами я звернувся до голови ОДА та обласного прокурора щодо проведення перевірки законності застосування процедури закупівлі в одного учасника та укладення департаментом охорони здоров'я договору про закупівлю робіт за державні кошти з товариством «Лад 2005», а також відповідності зазначеної вартості виконання робіт ринковим цінам», - наголосив Олексій Кайда.

Парламентар також звернувся з вимогою надати інформацію та обґрунтування про те, чому було обрано саме київське товариство для виконання додаткових робіт із реконструкції перинатального центру та про стан і терміни виконання робіт згідно з умовами договору.

Нагадаємо, за результатами перевірки, проведеної прокуратурою області на депутатські звернення Олексія Кайди, було виявлено зловживань на загальну суму 215 тис. грн. під час реконструкції будівель Тернопільського обласного перинатального центру. За цим фактом завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та направлено до суду обвинувальний акт стосовно службових осіб будівельного підприємства та управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації. Станом на сьогодні триває судовий процес.

тендер пологовий Кайда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі