На Тернопільщині більшість районів області злишили без футболу

«Усі спроби «достукатись» до влади-марні». Про це заявив голова Федерації футболу Тернопільщини, віце-призидент ФФУ  Володимир Мариновський напередодні  цьогорічного старту змагань в рамках обласного чемпіонату.

Засідання виконкому ТОФФ, на якому затверджували календар ігор на новий сезон, він розпочав із доволі  невтішного повідомлення про те, що в обласних баталіях зможуть брати участь лише дев’ять команд. Для порівняння скажемо: торік суперництво за чемпіонство вели вдвічі більше колективів, розділених на дві зони. Додамо також, що цей кількісний показник  - один з найнижчих і за усі попередні роки проведення футбольних чемпіонатів Тернопільщини.

«Цієї неділі ми розпочинаємо чемпіонат. Усі можливі варіанти впливу на керівників владних структур усіх рівнів, аби вони посприяли тому, щоб в обласних баталія були представленні команди з усіх районів, я використав. На жаль доводиться констатувати, що мої наполегливі спроби достукатись до очільників більшості регіонів виявились безуспішними. У підсумку вдалося залучити до змагань  дев’ять команд. Чесно кажучи, не можу навіть підібрати необхідні слова, аби пояснити таке безвідповідальне ставлення до футболу в окремих регіонах.У нас нині не представлені в обласному чемпіонаті такі традиційно футбольні райони, як Кременецький, Збаразький, Лановецький, Гусятинський, Підволочиський, не кажучи вже про Підгаєцький, Шумський, Монастириський, Зборівський, де також у попередні роки знаходили кошти, аби команди могли брати участь в обласних протистояннях. А хіба тепер там люди перестали любити найпопулярніший вид спорту, що їх позбавили можливості вболівати за свої команди», – зазначив Володимир Мариновський.  

Очільник обласної Федерації футболу також зазначив, що неодноразово зустрічався з керівниками  області, неодноразово розмовляв з головами районних рад та РДА, але так і не зумів досягти того, аби кожен регіон Тернопілля мав свого представника в чемпіонаті. У підсумку змагання, які були під загрозою зриву, все ж стартували із кілька тижневим запізненням минулої неділі. Але лише в чотирьох районних центрах цього дня відбулосясвято футболу, участь у якому взяли не лише футболісти але й тисячі місцевих вболівальників.

футбол Мариновський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі