«Автомайданівці» допомогли затримати під Тернополем нетверезого депутата

У ніч з 26 на 27 травня на одній із заправок с. Смиківці Тернопільського району два екіпажі працівників УДАІ МВСУ в Тернопільській області затримали у нетверезому стані затримали сорокарічного депутата Тернопільської обласної ради від фракції «Єдиний центр» Святослава Гавришківа.

-          За словами працівників державтоінспекції, затриманий поводив себе по-хамськи і тільки після приїзду «автомайданівців» автомобіль вдалося поставити на штрафмайданчик, - повідомив заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль» Юрій Остап’юк.

Нагадаємо, за І ч. статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення керування транспортними засобами особами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває у стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а також відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв від 200 до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3,4 тис. грн до 5,9 тис. грн) або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб й інших осіб - накладення штрафу від 3,4 тис. грн до 5,9 тис. грн або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.

затримали під Тернополем нетверезого депутата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі