У Тернополі визначили кращі ескізні проекти пам’ятника «Небесній сотні» (фото)

29 травня у Арт-Галереї, що на вул. Сагайдачного під головуванням міського голови Сергія Надала відбулося засідання журі відкритого конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника «Небесній сотні», який буде встановлений на Площі Героїв Євромайдану в Тернополі.

Професійне журі з числа архітекторів, скульпторів, активістів громадських організацій шляхом голосування та враховуючи відгуки тернополян визначили кращі ескізи.

«Жоден проект не отримав абсолютної підтримки членів журі, думки тернополян теж розбіглися, відповідно переможця конкурсу не було обрано, - каже начальник управління культури і мистецтв міськради Олександр Смик. – Ми визначили переможців, які зайняли друге та третє місце відповідно, а також роботу, яка піде поза конкурсом. Ці роботи будуть допущені до другого етапу конкурсу».

Друге місце зайняв проект скульптора зі Львова, третє – скульптора з Києва. Поза конкурсом братиме участь проект тернопільського архітектора.

«Перед учасниками конкурсу ставилось завдання розробити ескізний проект пам’ятника «Небесній сотні» з благоустроєм Площі Героїв Євромайдану, - зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал. - Тривав конкурс два місяці. На даний час ми обрали три кращі пропозиції. Проекти, які зайняли призові місця отримають грошові премії, за друге місце –  3 тис. грн., за третє - 2 тис. грн. Премія у розмірі 5000 грн., яку мав би отримати переможець, буде розділена між учасниками конкурсу».

сотня2
сотня2
сотня1
сотня1
сотня3 сотня4
Тернопіль ескізні проекти пам’ятник «Небесній сотні»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі