• Головна
  • На Тернопільщині закладуть виноградник площею 20 га
17:25, 17 травня 2011 р.

На Тернопільщині закладуть виноградник площею 20 га

Виноградник площею 20 га панують закласти у Заліщицькому районі Тернопільщини. Для цього з Херсону привезуть саджанці лози, які висадять вже восени.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації, дані заходи спрямовані на виконання завдань щодо збільшення обсягів виробництва плодів та ягід у регіоні.Ініціатива закладення такого виноградника належить селянському фермерському господарству «Перспектива», що розташоване у с. Городок.

Зараз розробляється необхідна проектна документація, а посадку саджанців лози, які планують привезти з Херсонської області, здійснюватимуть восени.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Похолодання та снігопад": синоптики сказали, коли аномальна спека відступить під тиском осінніх дощів
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
Українців, які користуються газом, змусять заплатити до 2000 грн: починаються перевірки простих громадян
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення