Як проходить підготовка до нового опалювального сезону на Тернопільщині?

Під час селекторної наради заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра доповів Віце-прем’єр-міністру України – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиру Гройсману про стан підготовки галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури області до роботи в осінньо -зимовий період 2013-2014 років.

Він наголосив, що районними державними адміністраціями, Тернопільським міськвиконкомом прийняті відповідні розпорядчі акти, розроблені організаційно-технічні заходи та створені штаби з підготовки об’єктів житлово-комунальної галузі, закладів освіти і науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року.

Заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ (з врахуванням боргів минулих років та з врахуванням погашеної суми з різниці в тарифах) станом на 27 травня 2014 року становить 148, 0 млн. гривень. Рівень оплати за січень-травень (станом на 26.05.2014) складає 92,2%.

Заборгованість підприємств житлово-комунального господарства за спожиту електроенергію станом на 1 травня становить 5914,8 тис. гривень.

«Для нас пріоритетом є переведення котелень на альтернативні види палива, – зазначив Леонід Бицюра. – На даний час в області вже переведено 238 об’єктів, на цей рік заплановано перевести на альтернативні види палива ще 13 об’єктів».

Заступник голови області повідомив, що в області триває підготовка котелень. На даний час стан готовності котелень складає 18%.

Тернопільщина опалювальний сезон котельні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі