Олігарх з Тернопільщини розповів, як на Сході бойовики забирають 18-річних юнаків в «армію» ДНР

Український олігарх Дмитро Фірташ запевнив, що співробітники його підприємств на Донбасі не беруть участі в боях. Про це він сказав у інтерв'ю німецькій газеті Die Zeit.

За словами Фірташа, від напруженої ситуації на Сході України сильно страждає бізнес. "В мене є також заводи на Сході, в Луганській і Донецькій областях. Там ми зупинили виробництво, хоча могли заробляти гроші. Є хімічні заводи, які зберігають вибухонебезпечні речовини. І люди в масках зі зброєю туди навідуються", - розповів Фірташ. При цьому він додав, що його працівники маски і зброю не носять.

"Люди в містах Східної України самі стали заручниками ситуації. Не знаю, хто там в масках і звідки вони беруться. Мій директор заводу розповів про родичів, які ховають свого 18-річного сина вже кілька тижнів. Тому що молодих хлопців викрадають і змушують йти захищати ДНР", - розповів Фірташ.

На запитання, як на його думку можна вирішити конфлікт на Сході України, він відповів, що почав би переговори з терористами.

"Я б відправився на Схід, щоб говорити з людьми і дати їм свій власний уряд, але в складі України. Ми повинні знайти рішення разом з Росією, в іншому разі цей вогонь горітиме довго", - сказав бізнесмен.

Нагадаємо, що Фірташ радить поставити Путіну ультиматум: поверніть Крим і ми заплатимо за газ.

тсн
забирають 18-річних юнаків в "армію" ДНР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі