• Головна
  • На Тернопільщині звільнили міліціонера, якого зловили п’яним за кермом
17:30, 30 травня 2014 р.

На Тернопільщині звільнили міліціонера, якого зловили п’яним за кермом

Як повідомлялося, громадські активісти виявили у Гусятині працівника міліції, який, нібито, а порушував громадський порядок у вечірній час.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Гусятинського райвідділу міліції, яка, на думку активістів, необ’єктивно розібралася у цій ситуації.

За даним фактом співробітники відділу інспекції по особовому складу управління кадрового забезпечення спільно з працівниками штабу обласної міліції провели службове розслідування. Було встановлено, що за кермом вказаного транспортного засобу перебував начальник сектору кадрового забезпечення Гусятинського райвідділу міліції.

За результатами службового розслідування прийнято рішення про звільнення з посади даного працівника. За неналежне виконання своїх службових  обов’язків  попереджено про неповну посадову відповідність трьох працівників слідчо-оперативної групи, які виїжджали на дану подію.

До дисциплінарної відповідальності також притягнуто  їх керівників.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #міліція
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Тарифи на газ і світло підвищать на 45%, українців чекає велике підвищення цін": названо дати зростання вартості
Оголошення