У Тернополі нардеп береться звільняти вже головного редактора газети

Сьогодні народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда звернувся до голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, обласного прокурора Юрія Гулкевича та начальника тернопільської міліції Василя Облещука щодо необхідності якнайшвидшого здійснення докорінного очищення влади.

Зокрема, у депутатському зверненні націоналіст вимагає розглянути питання відповідності перебування на займаних посадах посадовців Тернопільської облдержадміністрації, а саме - директора департаменту охорони здоров’я Руслана Мостового, начальника управління з питань туризму та курортів Лесі Серетної, начальника управління з питань фізичної культури і спорту Ігоря Підгайного, начальника управління капітального будівництва Петра Марчишина, начальника оргвідділу Світлани Беспоповцевої, а також керівників тернопільської міської та кременецької районної міліції Олександра Хілюка і Василя Крайника, начальника обласної Держархбудінспекції Юрія Олійника, в.о. головного редактора газети облради і адміністрації «Свобода» Михайла Лисевича, в.о. директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності Василя Збриського та інших.

«До мене як народного депутата надходять чисельні звернення мешканців Тернопільщини щодо зазначених посадовців, які скомпрометували себе співпрацею зі злочинним режимом, сприянням утворенню антидемократичного устрою, причетністю до виконання незаконних вказівок представників органів державної влади під час мирних протестів громадян протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року, здійсненням тиску, сприянням та примусовим направленням підлеглих працівників для участі в антимайданах на підтримку Януковича та Партії регіонів. Крім цього, громадяни зазначають про порушення законодавства та зловживання бюджетними коштами посадовими особами. Саме тому необхідно пришвидшити проведення люстрації на Тернопільщині, очистити владу від прислужників Януковича, саботажників і корупціонерів та притягнути їх до відповідальності за «розкрадання» бюджетних коштів», - наголосив Олексій Кайда.

При цьому дивною виглядає позиція нардепа, який згадав про гол. редактора газета "Свобода" (видання останнім часом почало писати чимало критичних публікацій про діяльність місцевої ВО "Свободи" та її очільників), а натомість повністю забув про державний телеканал, яке в народі вже встигли перейменувати в "Хоптян ТБ". Чи доки ВО "Свободу" "не кусають", то нардепи готові при потребі "закрити очі" на колишні "грішки"?

Кайда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі