• Головна
  • Активісти просять допомоги у небайдужих тернополян для переселенців зі Сходу
10:00, 31 травня 2014 р.

Активісти просять допомоги у небайдужих тернополян для переселенців зі Сходу

Активісти просять допомоги у небайдужих тернополян для переселенців, які утікають від військових дій зі Східних областей України

З територіїї бойових дій в Тернопіль прибувають сім’ї з дітьми. Заявки на притулок продовжують надходити.

- В основному їдуть з Краматорська, Славянська, Маріуполя, Донецька, - каже голова правління благодійного фонду «Вікно життя» Ірина Жигунова. - Також з’явились переселенці з Стаханова і Алчевська.

Дуже потрібні в тимчасове користування холодильники, пральні машини, посуд. Також одяг, бажано в хорошому стані. Зокрема, для 2-річної дівчинки. Може, хтось має гумачки для такої дитини, звертаються до небайдужих тернополян активісти, пише .

- Також потрібні продукти харчування, дитячі візочки, - кажуть активісти. - Допомогу можна доправляти за адресою: пр. Стуса, 10.

 Деталі можна уточнити за тел.: 097 38 49 602.

Кошти для потреб біженців можна перерахувати:

ПриватБанк к\р 4405 8858 1682 0614, отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #допомога #біженці #активісти
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Українці не готувалися до такої ціни, новий тариф на електроенергію з 1 грудня": хто заплатить більше за 1 кВт*год?
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення