Військовослужбовці батальйону «Тернопіль» склали присягу на вірність укранському народу (фото)

У Тернополі, сьогодні 31 травня, добровольці новосформованого батальйону територіальної оборони присягнули на вірність українському народу. Урочисту клятву склали 19 військовослужбовців, які до цього часу не служили ні у Збройних Силах ні в інших військових формуваннях України.

На урочистості до військової частини завітали Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк разом із своїми заступниками, міський голова Тернополя Сергій Надал, керівний склад Тернопільського обласного військового комісаріату та джуховенство краю.

Олег Сиротюк разом з командиром батальйону вручили учасникам державний прапор та привітали їх із відповідальним рішенням.

– Приємно бачити впевнені погляди людей, які готові йти на передову і захищати країну від ворога, – зазначив Олег Сиротюк. – Бажаю батальйону якомога швидше пройти бойову підготовку і приступити до забезпечення правопорядку в нашому краї. Військовослужбовці батальйону взяли на себе велику відповідальність. Вийти переможцями із сьогоднішніх випробувань ми можемо лише за умови згуртування наших сил.

Воїни батальйону гордо присягнули захищати свободу і незалежність держави. Зокрема, один з учасників Степан Ящишин заявив, що присяга на вірність українському народу для нього є найбільшим та найпочеснішим досягненням.

Уже з 1 червня особовий склад Тернопільського батальйону територіальної оборони розпочне бойове злагодження у польових умовах.

Військовослужбовці батальйону «Тернопіль» склали присягу на вірність укранському народу (фото), фото-1
Військовослужбовці батальйону "Тернопіль" склали присягу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі