Тисячі людей, вистріли: тернопільського генерала, який загинув у Слов’янську, поховали у Львові (фото)

З генерал-майором, начальником управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України Сергієм Кульчицьким вчора з 10 ранку до 15.00 прощалися у Львові.

Він загинув 29 травня під Слов’янськом Донецької області. Зранку з генерал-майором прощалися у каплиці на території військової частини №4114 на вул. Стрийській. Відспівували у храмі Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира. Згодом тіло повезли у квартиру на сусідній вул. Науковій, де Кульчицький мешкав з родиною. У нього залишилася дружина Надія, син Валерій та матір. Поховали на кладовищі-музеї “Личаківський цвинтар” у центральній частині міста. Могила поряд з похованнями Героїв Небесної Сотні.

На похорон зійшлося понад 2 тис людей. В основному – військовослужбовці, міліція. Дехто прийшов з дітьми. Цілий день йшов дощ – люди ховалися під парасолями. До воріт частини труну з тілом везли на військовій машині, згодом перенесли у катафалк. Серед вінків – від депутатів Верховної Ради, Міністерства МВС України.

Коли труну заносять на цвинтар, включають пісню “Пливе кача”. Згодом грає військовий оркестр. Тричі вистрілюють в небо. Серед присутніх – начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія, начальник міліції Львова Сергій Зюбаненко, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк. Слово бере міський голова Львова Андрій Садовий.

Митрополит львівський Макарій провів поминальну панахиду. Розповів, що доручив усім парафіям молитись за упокій душі генерала: у Львівській, Волинській і Таврійській єпархіях пише .

Загиблий генерал був другим командиром Нацгвардії у Тернополі. Генерал-майор Сергій Кульчицький очолював військову частину № 3002 у Львові, обіймав посаду заступника начальника управління Західного територіального командування внутрішніх військ. 29 травня був поблизу Слов'янська Донецької області в районі проведення АТО. Після розвантаження продуктів та висадки зміни на четвертому блок-посту, повертався в зворотному напрямку. Гелікоптер МІ-8 Національної гвардії України, в якому був генерал, попав під обстріл та був підбитий. Лише один пасажир на борту гелікоптера вижив. Зараз у тяжкому стані.

poxoron - serhi kulcicki2 poxoron - serhi kulcicki3 poxoron - serhi kulcicki4 poxoron - serhi kulcicki5
Тисячі людей вистріли тернопільський генерал Слов’янськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі