Унаслідок інтенсивних дощів у Тернополі прорвало каналізацію на Злуки

Унаслідок інтенсивних дощів та зношеності мережі господарсько-фекальної каналізації, що пролягає по вул. Злуки, на ділянці вул. Злуки, 45 -49 виникла аварійна ситуації на колекторі d=600мм.

За словами головного інженера КП «Тернопільводоканал» Романа Романіва, до аварійно-диспетчерської служби підприємства виклик надійшов 1 червня о 13. 55.

О 14. 10 на місце аварії виїхали аварійна диспетчерської та аварійно-ремонтна бригади підприємства.

Під час обстеження було встановлено пошкодження на колекторі, обвал грунту над ним та витік каналізаційних стоків.

Для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт було залучено гідромашину. За її допомогою через дві години водоканалівцям вдалося знизити рівень води у проваллі, що утворилося, та тимчасово відновити діяльність господарсько-фекальної каналізації. Відтак місце аварії — обгородили. Ремонтні роботи, у зв'язку з погодніми умовами, було вирішено продовжити наступного дня.

Однак увечері того ж 1 червня до диспетчерської служби надійшла інформація про повторний обвал на колекторі. На місце аварії виїхала аварійна бригада диспетчерської служби КП «Тернопільводоканал». Було знову залучено гідромашину. Роботи тривали до
3 год ночі. Врешті діяльність мережі вдалося тимчасово відновити. Біля провалля залишилися чергувати працівники підприємства.

О 7 год 2 червня до диспетчерської надійшло повідомлення про третій обвал грунту на колекторі. На місце аварії знову виїхали аварійні бригади підприємства.

Ремонтно-відновлювальні роботи тривають і досі.

Тернопіль колектор ремонтні роботи каналізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі