Диспетчера таксі, який хамив клієнтам у Тернополі, звільнено

Молодша сестра тернополянки Олени Ференц Олександра, запізнюючись у кіно, зателефонувала у службу таксі "ТТ". Дівчинка забула сказати своє ім’я диспетчеру.1 Через це тринадцятирічна Олександра у відповідь почула.....мат. Про це вона написала в Інтернеті.

- Це у тернопільських таксі таке ставлення до клієнтів? – писала сестра Олександри. –  Тим більше, що моя сестра ще дитина і чи не вперше викликала таксі…

Дівчина розповідає, що могла б закрити очі на певні недоліки роботи, які є у служб таксі. Зокрема запізнення авто, неохайність салону, невідповідальність деяких диспетчерів... Але це перейшло усі межі, вважає Олена. .

- Я ніколи не користуюся таксі, тому це взагалі перша така ситуація в моєму житті, - каже Олена - Але люди у соцмережах писали, що їм у цій фірмі не раз хамили...

Директор фірми таксі “ТТ” Микола Чапля стверджує, що диспетчера, яка нахамила клієнтці вже звільнено.

- Диспетчер каже, що такої ситуації не було, - розповідає пан Чапля. – Але я більше схиляюсь до думки клієнтки. Хоча я не маю доказів, що справді таке було і не можу сказати хто винен, хто ні..

За словами Миколи Чаплі, дівчина, яка відповідала тоді на дзвінок, стверджує, що нікому не хамила і це просто наклеп. І при звільненні плакала.

- От я сиджу і думаю чи правильно я поступив звільнивши її, - каже директор фірми таксі. -  Але репутація моєї фірми для мене дуже важлива, тому вині завжди будуть відповідати за свої вчинки, повідомляє "".

таксі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі