Тернопільський підприємець стверджує, що після революції корупція в місті та області залишилася

Учора на зборах громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля" голова ради спілки, підприємець Віталій Сороколіт ініціював здійснення рішучіших та реальних кроків для боротьби з корупцією у місті та області.

На його думку, наразі після Майдану нічого не змінилося і смерті героїв були даремними.

"Глибокий біль у душі за полеглих на Майдані не дає спокійно дивитись, як починає «гнити» нова влада, яка показово вшановує пам'ять Небесної Сотні і разом з тим залишає безкарною кругову поруку старої системи. У нас нічого не змінилося після Майдану. Той, хто комфортно жив при владі Януковича і накопив достатньо матеріальних та грошових ресурсів, зараз використовує ці ресурси для «реставрації тріщин» у старій системі, шляхом підкупу нової влади. Той, хто «брав і давав» продовжує далі «давати» представникам уже нової влади - тим хто «бере». Нічого не змінилося", – констатував Віталій Сороколіт.

Причину відсутності змін він бачить у тому, що після Майдану суспільство очікує, що зміни прийдуть самі, без нейтралізації кругової поруки тих, хто займається реставрацією та підтримкою старої системи.
"Кругова порука «реставраторів» сама не розвалиться. Потрібні рішучі дії по викриттю «реставраторів». Наше завдання - спільно з іншими громадськими об’єднаннями шляхом дієвого впливу на нову владу викривати та викорінювати будь-які сліди кругової поруки у будь-якій сфері суспільної діяльності. Особливого контролю потребують ланки: податкова - прокуратура – суд, мерія – прокуратура – суд, дозвільні органи – прокуратура – суд", – зазначив голова спілки.

Водночас члени "РБТ" обговорили методи можливої боротьби з корупції на своєму рівні і про результати даної роботи планують повідомити невдовзі.

Сороколіт РБТ корупція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі