На Тернопільщині депутат-хабарник опинився під слідством

Пообіцявши посприяти у вирішенні земельного питання, депутат Тернопільської районної ради перейшов  межі своїх повноважень. І так навпливав на хід вирішення питання, що опинився  під слідством.

Частину другу статті 15, частину третю статті 269-2 Кримінального кодексу України інкримінують народному обранцеві районної ради. З початку лютого до травня цього року чиновник вимагав у тернополянина понад шість тисяч американських доларів  за вплив на уповноважених осіб головного управління Держземагенства області щодо надання дозволу для розроблення проекту землеустрою.  Неправомірна вигода мала стати гарантією отримання десяти сотих землі на території Підгороднянської сільської ради.

Справа, що називається, була в процесі, і слуга народний уже поклав до кишені частину з того, що вимагав, а це тисячу американських доларів, та у перебіг подій втрутилися тернопільські правоохоронці.

Зловмисника затримали. Сьогодні він перебуває під арештом.  Санкція статті, у порушенні якої звинувачують підозрюваного - одержання  неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за  вплив  на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, - передбачає позбавлення волі на термін від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Тернопільщина депутат хабар слідство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі