Чи закріплять у Тернополі земельну ділянку за власниками гаражів?

На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати розглянуть 184 господарських питань.

На порядок денний чергової сесії Тернопільської міської ради виноситься 184 проекти рішень, частина з яких стосується питань земельного характеру. Про це повідомив під час прес-конференції міський голова Сергій Надал.

«Серед земельних питань, які винесені на розгляд сесії міської ради, 69 стосуються закріплення земельної ділянки під гаражами за їх власниками, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Також 34 питання стосуються закріплення права власності під існуючим житлом, 18 – продовження діючих договорів оренди під існуючими об’єктами нерухомості, чотири питання виносяться на аукціон для продажу, 29 – у зв’язку зі зміною власників чи назви об’єктів нерухомості, 4 - ОСББ та вісім питань - це внесення технічних змін у прийняті раніше рішення».

Усі проекти рішення опубліковані на сайті міської ради у розділі «Доступ до публічної інформації».

«Хочу нагадати, якщо ви маєте зауваження чи заперечення щодо будь-яких проектів рішення, ви можете до 5 червня подати письмову заяву. Тоді ми організуємо відкриту нараду, на яку запросимо заявника та людей, яких стосується дане земельне питання, депутатську комісію та журналістів і будемо приймати спільне рішення», - додав міський голова Сергій Надал.

Тернопіль міськрада закріплення землі власники гаражі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі