10:00, 19 травня 2011 р.

День Батумі в Тернополі

На ІІІ Західноукраїнську туристичну виставку-фестиваль запрошено гостей - це і делегації з усіх обласних центрів України, представники з Придністров’я та трьох міст з Польші.  У міській раді очукують також на приїзд мера міста Батумі. Планується. що 22 травня буде підписана угоду про партнерство між Батумі і Тернополем, тому цей день міська влада хоче оголосити днем Батумі.

До речі,  вже в червні цього року в Батумі пройде перший тур чемпіонату Європи з водно-моторного спорту, другий тур якого відбуватиметься в Тернополі в серпні.

У серпні 2011 року у Тернополі відбуватимуться змагання наступного туру чемпіонату Європи.

В серпні, коли Тернопіль святкуватиме день міста, міський голова Сергій Надал хоче підписати ще одну угоду - про побратимство Тернополя та Батумі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення