На Тернопільщині готові поселити ще 200 осіб зі Сходу та Півдня України і всіляко їх підтримувати

Соціально-побутові питання громадян України, які переселяються із Криму, Севастополя, а також Донецької та Луганської областей в інші регіони країни обговорили на селекторній нараді.

Серед іншого, керівники держави заслухали звіти представників усіх областей краю щодо працевлаштування, медичного обслуговування, надання місць у дитячих садочках та в навчальних закладах внутрішнім мігрантам.

"На сьогодні до місцевих органів влади надійшло 179 звернень осіб з питань переселення та вирішення соціально-побутових проблем кримчан, - доповів перший заступник голови Тернопільської обласної адміністрації Іван Крисак. – Загалом, тимчасовим житлом забезпечили 153 особи. До центрів зайнятості Тернопільської області звернулись у пошуках роботи 25 осіб, десятьох забезпечили роботою. У загальноосвітніх школах області навчається 16 дітей із Криму, Севастополя та Одеси".

Соціальні виплати для громадян, які переселились на Тернопільщину, виплачуються своєчасно, зазначив Іван Крисак. На даний час Тернопільщина готова поселити ще 200 осіб і всіляко їх підтримувати, додав представник влади.

Наразі керівництво держави працює над розблокуванням рахунків, а також над підготовкою нормативних актів щодо реєстрації внутрішніх мігрантів.

Тернопільщина переселенці Схід і Південь України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі