Тернополяни просять Надала захистити їх від свавілля знахабнілих «ділків»

Шановний пане Надал! Мешканці будинку Корольова 8 просять Вас про допомогу!!! Дана ситуація загрожує життю наших дітей,- написала на електронну скриньку 0352.ua тернополянка Ірина.

На автобусній зупинці Корольова побудували магазин. Винахідливий підприємець (чиновник з міської ради - так він представлявся) вирішив провести електрику до магазину. Підключився до щитової будинку Корольова 8, яка знаходиться у підвалі.

Проводи великої напруги висять прямо над головами перехожих на висоті 2 метрів, добре не закріплені. Під час грози ці дроти можуть обірватись і накоїти біди. На зауваження мешканців підприємець сказав, що все "порішав" і в міській раді, і з начальником жеку СОВР паном Біликом (напевно не безкорисно погодився пан Білик порушити елементарні правила безпеки).

Обурюює і те, що за використану електроенергію магазину платитимуть мешканці будинку Корольова 8!!! Адже магазин просто підєднався до щитової будинку.

Виникає питання чи може така вседозволеність продовжуватись після Євромайдану? Наші солдати гинуть, а "чиновники" і далі нахабніють прикриваючись звязками з мерією. Пане Надале, допоможіть вирішити дане питання і захистити простих тернополян від свавілля знахабнілих "ділків".

Тернополяни просять Надала захистити їх від "ділків"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі