Стоянка – під забудову, а торгівля на тротуарах: що відбувається біля Центрального ринку Тернополя?

“На центральному ринку завжди існувала проблема стихійної торгівлі, більше того вулиця Шептицького була фактично перетворилася на пішохідну”, - скаржаться тернополяни. 

“Минулого року здається було знайдено хороше рішення, стоянку спілки автомобілістів було передано під торгівлю, це звільнило як проїжджу частину так і тротуари. Але чомусь зараз все повернулося назад. Стоянка де торгували люди – пішла під забудову. Торгові місця знову на тротуарах. Автомобільний рух по Шептицького ускладнений”, - йдеться у повідомленні. 

Як йдеться у відповіді міської ради, КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» проводить реконструкцію комунального ринку по вул. Шептицького, де буде здійснюватися торгівля продуктами харчування. На ринку діятиме ветслужба, складські приміщення для належного зберігання товарів та підведені комунікації. «Ми споруджуємо сучасний критий ринок з необхідними комунікаціями, покращеними можливостями як для продавців, так й покупців, - розповідає директор комунального ринку Олег Фляк. – Уже побудоване адміністративне приміщення, закінчуємо будівництво приміщень для торгівлі м’ясо-молочною продукцією, які будуть відповідати усім санітарним вимогам. Наразі розпочинаються роботи з покриття усієї території реконструйованого ринку». Наразі склалася така ситуація, що через реконструкцію комунального ринку багато підприємців вийшли торгувати на тротуари. У зв’язку з цим, керівництво КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» просить вибачення у тернополян та гостей міста за тимчасові незручності і запевняє, що найближчим часом підприємці розпочнуть торгівлю у новому, обладнаному відповідно усіх вимог, приміщенні ринку.

Тернопіль ринок торгівля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі