• Головна
  • До офісу тернопільської «Батьківщини» проривалися вандали?
10:45, 4 червня 2014 р.

До офісу тернопільської «Батьківщини» проривалися вандали?

Тернопільська "Батьківщина" – знову в епіцентрі скандалу. Цього разу "сердечкові" бідкаються, що вандали їм виламали металеву решітку. Мотиви даного вчинку не зрозумілі, партійці його не пояснюють. Тільки наголошують, що очолював вандалів місцевий журналіст.

Ось що сказано в заяві обласного осередку партії.

"На минулому тижні в ніч перед святом Вознесіння Господнього декілька вандалів на чолі з журналістом тернопільських сайтів «За Збручем» і газети «Свобода» нахабно проникли в приміщення колишнього готелю «Україна» та вибили решітку на третьому поверсі. Цей ганебний акт вандалізму та злочину зафіксувала камера спостереження Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина».
Нагадаємо, що це вже далеко не перший випадок вандалізму в приміщенні пам’ятки архітектури міста, якою є будівля колишнього готелю «Україна». Невідомі молодики нерідко зривали замки на дверях кабінетів партії «Батьківщина», інших орендарів, засмічували коридори, розмальовували стіни, вибивали та відкручували світильники та лампочки, вибивали скло у вхідних дверях.

Саме, щоб не допустити п’яних дебошів та унеможливити проникнення вандалів, Тернопільська обласна організація встановила рештування при вході на третій поверх готелю «Україна». Протягом дня решітка була завжди відкритою, а на ніч закривалася на ключ. Всі підприємці, які також орендують кабінети на третьому поверсі підтримали встановлення решітки, а бажаючі виготовили для себе дублікати ключів. З того часу, коли було встановлено решітку, на коридорах стало чисто, адже ніхто сторонній серед ночі не міг сюди потрапити.
Але згадуваної ночі зловмисників решітка та замок на ній не зупинили. В четвер вранці працівники офісів, прийшовши на роботу, застали решітку виламаною. Працівники міліції зафіксували факт взлому.
Особливо дивує те, що до цього вандалізму причетний не бездомний чи п’яничка, які нерідко шукають затишної місцини для пиятики та ночівлі, а відомий в місті журналіст. Про які цінності чи європейську Україну може писати такий журналіст?".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Батьківщина" #вандали
Оголошення
live comments feed...