Тернополяни скаржаться, що жителі сусідньої вулиці поставили сміттєві контейнери в їхній двір, а собі влаштували стоянку

Як ми повідомляли, в Тернополі на вул. Коновальця, в двір будинків № 12, 14,16 з сусідньої вулиці винесли сміттєві контейнери. Як повідомив тернополянин Микола, дана проблема досі не вирішена.  

“З Чубинського, 1 сміттєві контейнери винесли у наш двір, що на вулиці Коновальця, в двір будинків № 12, 14,16 А. Після цього жителі Чубинського, 1 (це п’ятиповерховий будинок) зробили стоянку в своєму дворі. В нас поставили три контейнери і ще один для пластикової тари. Поряд є каналізація, куди стікала дощова вода. Це все закрилося болотом і тої каналізації не видно вже взагалі”.

За словами пани Миколи, дані контейнери були у дворі, що на вул. Коновальця ще до Великодніх свят.

– Ми телефонували і в ЖЕК, і в міську раду. Неодноразово звертався до усіх відповідних служб, але усе стоїть на місці. Ніхто поки що не вирішив питання вивезення цих контейнерів з нашого двору. Приїхали начальники двох ЖЕКів, щось руками помахали і на тому завершилося і лишилося до сьогодні, – розповідає пан Микола у розмові з кореспондентом 0352.  – Виходить,що контейнери нашого і сусідніх будинків ховається в мусорпровід, а з вул. Чубинсього, 1 виставили у наш двір.

За словами пани Миколи, найбільша проблема зі сміттям у вихідні дні. Прибиральників нема, щонеділі сміття викидається на дворі. Якщо вітряна погода взагалі жахлива картина. Найголовніше поблизу цього сміття щодня граються діти.   

 

Двір будинок сміття Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі