Тернополяни вже можуть отримати нові водійські права майже вдвічі дешевше

Вартість водійських прав та свідоцтв про реєстрацію транспорту знижено вдвічі.

З травня п.р.знижено вартість бланкової продукції, а саме посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію автомобілів. Вартість даної продукції знижена завдяки тому, що друкуванням бланків займатиметься Державне підприємство поліграфкомбінат «Україна».

Як запевнив заступник начальника УДАІ УМВС в Тернопільській області майор міліції Олег Лень, у новій бланковій продукції є суттєва перевага - коштувати нові документи будуть майже вдвічі дешевше. До цього ціна і посвідчення водія, і свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу становила 198 гривень 50 коп., а тепер становить - 108 грн.

Першу партію бланків нового зразка центри надання послуг ДАІ області вже отримали, станом на 29.05.2014 року вже видано 316 шт., залишок становить1754 шт.

Відповідно до порядку державної реєстрації та обліку транспортних засобів у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу буде зазначатися дата первинної реєстрації транспортного засобу на території України та дата реєстрації даного транспорту новим власником».

Тернопіль права водії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі