На Тернопільщині підпільна гуральня вже не випускатиме отруту

Співробітниками слідчо-оперативних підрозділів Головного управління Міндоходів у Тернопільській області постійно проводяться заходи з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів з метою вивільнення ринку для надходження легальної підакцизної продукції.

Так, у травні цього року слідчим управлінням фінансових розслідувань завершено розслідування направленням до суду обвинувального акту по кримінальному провадженні, в ході якого викрито злочинну діяльність групи осіб, яка забезпечувала функціонування підпільного цеху із виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку.

Як повідомив заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук, розслідуванням встановлено, що житель Зборівського району, вступивши в злочинну змову ще з трьома жителями цього ж села, здійснювали незаконне виробництво алкогольних напоїв в спеціально пристосованому приміщенні (підпільному цеху) по місцю проживання одного з фігурантів справи та збували їх з підробленими акцизними марками.

За п’ять місяців в такому цеху було незаконно виготовлено алкогольних напоїв (горілки) в кількості понад 2 000 літрів.

В ході проведених обшуків виявлено та вилучено понад 900 літрів спирту, 500 літрів приготовленої для розливу у пляшки спиртосуміші, близько 4 000 підроблених акцизних марок.

Чотирьом громадянам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 204 та 199 Кримінального Кодексу України.

На даний час по кримінальному провадженні триває судовий розгляд. Винним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років з конфіскацією майна.

Тернопільщина правоохоронці підпільна гуральня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі