• Головна
  • Усіх заступників мера Тернополя «втиснули» в одну посаду
15:40, 19 травня 2011 р.

Усіх заступників мера Тернополя «втиснули» в одну посаду

Перейменувати посади заступників міського голови вирішила сьогодні сесія міської ради. Відтепер перший заступник міського голови, заступник міського голови з питань містобудування, заступник міського голови з гуманітарних питань, заступник міського голови з питань економіки і заступник міського голови з фінансових питань матимуть єдину посаду – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Для чого це було зроблено міський голова Сергій Надал, який доповідав по цьому питанню, пояснювати не став.

Цим же рішенням депутати затвердили на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського. Не голосували за його призначення на цю посаду лише представники «Нашої України».

– Ця посада не проста, особливо у підготовці до зимового періоду. Ми розуміємо, що ви працювали заступником міського голови у  Луцьку, але Тернопіль – це не Луцьк. Ви людина нова на цьому поприщі, хоча і працюєте у виконавчих органах нашої міської влади. Тому ми маємо якесь застереження і не хочемо «усіктися», як це вийшло із першим заступником (Петро Ландяком – прим. авт.), щоб у розпал житлово-комунального процесу ми знову не почали міняти людей на перегоні. Тому фракція «Нашої України» бажає вам, щоб ми до цього не повертались, але ми сьогодні утримаємось від голосування. Є багато запитань, чи ви в змозі будете потягнути цю посаду, – пояснив рішення фракції Петро Мандзій.

Вочевидь, щоб розвіяти останні сумніви, голосувати чи ні за кандидатуру Владислава Стемковського, представників Партії регіонів цікавило, що йому вдалося змінити у житлово-комунальній галузі Луцька. Адже відомо, що новий заступник тернопільського мера свого часу працював там на посаді заступника міського голови – керуючого справами, а також заступника міського голови –  директора департаменту житлово-комунального господарства.

– У Луцьку була затверджена програма реформування систем управління житловим фондом. Але там ситуація суттєво відрізняється від Тернополя. У Луцьку тільки одне підприємство приватної форми власності здійснює послуги з утримання житлового фонду. Натомість у Тернополі фактично стовідсотково житловий фонд утримується приватними структурами. Тому, я вважаю, що тут Тернопіль пішов на крок далі. Під час реалізації цієї програми в Луцьку були ліквідовані збиткові ЖЕКи, був проведений розрахунок побудинкового тарифу, були змінені підходи до системи благоустрою житлового фонду. Зокрема, щодо прибирання міста. Частково ручне прибирання було замінене не механічне, більш ефективне і більш дешевше для міста. Загалом були змінені підходи щодо самоуправління галуззю, а не закриття поточних потреб в аварійному варіанті. Це потребує більше видатків і не створює іншу принципову систему розподілу коштів, – відзвітував Владислав Стемковський.

В результаті – 48 голосів «за» і Владислав Стемковський не лише радник міського голови Тернополя, але й його заступник. Не голосувало за це призначення 5 депутатів, «утрималось» – 4, «проти» – не було жодного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Шалений снігопад засипле ці області вже завтра, лютий мороз суне в цей регіон України": синоптики про холоднечу
"41 500 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують на вакансії українців, яким потрібна робота
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
Оголошення
live comments feed...